W ciągu ostatnich 5-10 lat na całym świecie obserwujemy niepokojący wzrost liczby zachorowań na nowotwory. Zgodnie z danymi Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), nowotwory stały się jedną z głównych przyczyn zgonów, odpowiadając za około 9,6 miliona śmierci rocznie. Do najczęściej występujących nowotworów zalicza się rak płuc, piersi, jelita grubego oraz rak prostaty. Przewiduje się, że w nadchodzących latach liczba zachorowań będzie nadal rosła, co stanowi wyzwanie dla globalnych systemów opieki zdrowotnej.
Celem NanoThea jest stworzenie innowacyjnych metod diagnostyki i radioterapii nowotworów, oferujących precyzyjne celowanie oraz minimalizację skutków ubocznych. Dzięki zaawansowanej technologii nanocząsteczek i polisacharydowych koniugatów z systemem celowania, jesteśmy w stanie poprawić skuteczność radioterapii i zapewnić pacjentom wyższy poziom bezpieczeństwa.
Unikalne cechy naszych produktów to:
Naszą misją zapewnienie każdemu pacjentowi szansy na rzetelną i precyzyjną diagnostykę oraz skuteczne leczenie raka.
Naszą strategią jest stworzenie precyzyjnych metod diagnostyki i leczenia nowotworów za pomocą radioizotopów z wykorzystaniem nanocząsteczek i koniugatów z systemami celowania.
Naszą strategią jest stworzenie precyzyjnych metod diagnostyki i leczenia nowotworów za pomocą radioizotopów z wykorzystaniem nanocząsteczek i koniugatów z systemami celowania.
NanoThea jest firmą rozwijającą innowacyjne radiofarmaceutyki, wspierające diagnostykę i terapię chorób nowotworowych. Nasze unikalne podejście do nośnika radioizotopów koncentruje się na zapewnieniu optymalnej dostępności nanocząsteczek i koniugatów dla komórek rakowych, rozprzestrzenionych w całym organizmie. W porównaniu do tradycyjnych rozwiązań, nasze produkty charakteryzują się większą precyzją, bezpieczeństwem i skutecznością.
Technologia NanoThea pozwala na przyłączanie różnych chelatorów metali do nanocząsteczek i koniugatów, umożliwiając w ten sposób ich wykorzystanie w diagnostyce PET i SPECT z radioaktywnymi izotopami, takimi jak Ga, Cu czy In, w połączeniu z Gd do rezonansu magnetycznego (MRI) oraz do radioterapii z użyciem Lu lub Y. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu precyzyjnych czynników celujących, nasze rozwiązania mogą być ukierunkowane na różne typy nowotworów, zapewniając indywidualne podejście do leczenia.
Z rynkiem zdrowia związany od 2004 roku. Jako Dyrektor Zarządzający zrestrukturyzował i rozwijał najprężniej działające Centrum Medyczne w regionie Podkarpacia, tworząc i wyznaczając nowe standardy jakości obsługi klientów na rynku. Współtwórca pierwszego w Polsce rozwiązania do internetowej rejestracji wizyt lekarskich. Współzałożyciel pierwszej i jedynej na Podkarpaciu Kliniki Leczenia Niepłodności (MEDICOR), którą kierował zajmując funkcję Prezesa do 2009 roku. Odpowiadał za rozwój ubezpieczeń zdrowotnych w Grupie PZU. Jako Wiceprezes PZU Pomoc S.A. stworzył największe w Polsce medyczne TPA do obsługi ubezpieczeń zdrowotnych. Współtwórca pierwszego w Polsce ubezpieczenia lekowego. Od 2015 roku prowadzi działalność w zakresie Wealth Management’u oraz doradza w zakresie zarządzania i finansów. Absolwent kierunków Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne oraz Zarządzanie i Marketing Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz kierunku Advanced Management Program na IESE Business School – University of Navarra w Hiszpanii.
Lekarz specjalista farmakologii klinicznej, były doradca Ministra Zdrowia ds. polityki lekowej. Negocjował przystąpienie Polski do UE w obszarze farmacji, odpowiedzialny za wdrożenie dyrektyw UE w dziedzinie farmacji do polskiego systemu prawnego. Współtwórca Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Właściciel firmy konsultingowej, współpracującej z międzynarodowymi firmami farmaceutycznymi, w zakresie wprowadzania nowych technologii na polski rynek.
Ekspert w dziedzinie nanotechnologii. Profesor Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej, kierownik działu biotechnologii i inżynierii bioprocesowej. Autor dwóch technologii, 12 udzielonych patentów i ponad 50 publikacji. Założyciel grupy badawczej BioMedLab, konsultant w: AstraZeneca, Procter&Gamble, Reckit, Adamed, Balton, Galmed. Pracuje głównie nad nanotechnologią biomedyczną, aktywnymi powłokami do implantów medycznych, nanocząstkami w leczeniu nowotworów, biodegradowalnymi i niedegradowalnymi implantami, protezami kostno-naczyniowymi. Daje rzadki, ale genialny przykład tego, jak odważne pomysły stają się społecznie i finansowo opłacalne.
Lekarz medycyny, ukończył również MBA , skuteczny menedżer. Organizator modelu biznesowego i struktur firmowych – doświadczony w budowaniu i rozwoju firm oraz prowadzeniu procesów restrukturyzacji przedsiębiorstw. W przeszłości dyrektor i motywator dużych firm, i zespołów ludzi. Człowiek rozpoznawalny, jako lider w polskiej branży farmaceutycznej. Członek Rady Nadzorczej American Heart of Poland SA oraz Prezes WSiP SA. Wcześniej Prezes Astra Zeneca Sp. z o.o., Prezes Fournier Polska Sp. z o.o., Dyrektor Sprzedaży Pfizer Polska Sp. z o.o., Dyrektor Sprzedaży oraz Dyrektor Marketingu MSD Poland – działający również w obszarze badań klinicznych.
Lekarz Stefan Bogusławski od prawie 30 lat zajmuje się badaniami i doradztwem na szeroko pojętym rynku zdrowia. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje m.in. wieloletnie kierowanie Sequence i PEX PharmaSequence – polskimi firmami doradczo-badawczymi specjalizującymi się w rynku zdrowia, a także oddziałem polskim oraz regionem Europy Środkowej w IMS Health (obecnie IQVIA) oraz firmą badawczą Azyx Polska. Jest autorem szeregu wystąpień na wielu konferencjach w Polsce i za granicą oraz publikacji w prasie ogólnej i fachowej dotyczących polskiego rynku zdrowia, a w szczególności rynku leków. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, tytuł lekarza uzyskał w 1985. Uczestnik szeregu polskich i zagranicznych kursów oraz szkoleń w zakresie zarządzania ogólnego (w tym w INSEAD), finansów, marketingu, komunikacji, umiejętności sprzedażowych, zarządzania zasobami ludzkimi. Stefan Bogusławski pracuje także jako główny specjalista w Zakładzie Monitorowania i Analiz Stanu Zdrowia Ludności Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – PZH – PIB. Stefan Bogusławski kilkukrotnie znalazł się na Liście Stu najbardziej wpływowych osób w polskim systemie ochrony zdrowia, publikowanym przez Puls Medycyny
Współzałożyciel Top Consulting S.A., jednej z najstarszych spółek konsultingowych na Polskim rynku. Posiada ponad 25 letnie międzynarodowe doświadczenie w dziedzinie konsultingu inwestycyjnego, pozyskiwania kapitału dla firm, przejęć rynkowych i zarządzania firmami. Wieloletni konsultant amerykańskich organizacji finansowych na Wall Street w Nowym Jorku w tym tych, które notowane są na giełdach NASDAQ, NYSE. Doradzał m.in.: Household International w przygotowaniu strategii przejęć i uzyskaniu licencji bankowej w Polsce, Wussler Group, partnerowi Ted Turner Pictures w próbie przejęcia NTV, największej prywatnej stacji telewizyjnej w Rosji, Eiffage Construction w przejęciu Mitex, największej, w ówczesnym czasie, firmie budowlanej, Industrial Union of Donbas grupie przemysłowej na Ukrainie. Członek, przewodniczący i Prezes rad nadzorczych wielu firm notowanych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, między innymi: Bauma S.A. (obecnie ULMA S.A.), Computerland Poland S.A. (obecnie Signity), PolAqua S.A. Współzałożyciel Funduszu Start-up Hub Poland. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Hawajskim w Honolulu.
Technologia NanoThea wykorzystuje udoskonalony system dostarczania radioizotopów do komórek nowotworowych, który jest kompatybilny z szeroką gamą terapeutycznych oraz diagnostycznych radioizotopów. Dzięki zaawansowanej technologii jesteśmy w stanie precyzyjnie kierować substancje radioaktywne do miejsc chorobowych, zapewniając lepsze wyniki leczenia.
Kluczowe cechy naszej technologii:
Czy stawiasz sobie ambitne cele naukowe? Chcesz wziąć udział w projektach medycznych z zakresu biotechnologii i nanotechnologii?
NanoGroup to platforma kompetencji i specjalistów, których łączy przekonanie, że przełomowe technologie odpowiadające na palące globalne wyzwania mogą powstawać i być rozwijane w Polsce.
Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, skontaktuj się z nami!
NanoThea
S.A
ul. Rakowiecka 36
02-532 Warszawa
NIP: 7010520710
REGON: 363012973
KRS: 0000584108
Biuro
+48 604 741 303
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000584108, Kapitał zakładowy (opłacony w całości) 298 645,00 PLN